top of page

הכירו את nio

תנו לנו למומחים להתמודד עם כל האתגרים. רכישת נדל"ן בחו"ל עשוייה להיות יקרה ולא משתלמת ללא הבנה מעמיקה על השוק, התרבות, המיקום והרגולציה.

NIO מציעה למשקיעים בינלאומיים הזדמנויות השקעה בבודפשט, בירת הונגריה, ומהווה "One Stop Shop" על מנת להקל על לקוחותינו בבחירת ובבחינת סוגי הנכסים, לרבות ניתוח נכס ההשקעה הן בהיבט הפיננסי והן בהיבט המשפטי. אנו מספקים ללקוחותינו מעטפת שירותי השקעות נדל"ן רחבה ומקיפה החל מאיתור וניתוח הזדמנויות ההשקעה ועד השבחת הנכס הנרכש, ניהול הנכסים בצורה מקצועית וביצוע כל פעולה נדרשת אחרת על מנת להגדיל את ערך הנכס הנרכש ואת מיקומו בשוק השכירות והמכירה.  

החברה
החברה

מייסד ומנכ"ל משותף

נדב סגרמן

אחד ממייסדי החברה שלנו הוא מומחה בעל ניסיון רב בשיווק וניהול נדל"ן במרכז ומזרח אירופה, במיוחד בבודפשט, הונגריה. הוא ליווה מאות עסקאות רכישה מוצלחות שהביאו תשואות גבוהות למשקיעים. בעברו, שימש כסמנכ"ל שיווק ומכירות באחת מחברות היזמות הגדולות בהונגריה, תפקיד שבו הרחיב את היקף הפעילות ופיתח יכולות ייחודיות בניהול מו"מ. הוא ידוע בגישתו החדשנית והיצירתית לעסקי נדל"ן וביכולתו לזהות הזדמנויות בשוק. מעבר להישגיו המקצועיים, הוא גם אדם עם חזון גדול, לב רחב ותשוקה לנדל"ן, שמאמין ביצירת קשרים אישיים ואמיתיים עם לקוחות ושותפים עסקיים.

החברה

אמון. ניסיון. מקצועיות.

הסיפור שלנו

שני חברים טובים, יוצאי צבא, המחפשים אחר דרכים להשקיע את הכסף שחסכנו מעבודתנו היומית. הבנו כבר מגיל צעיר שצריך לחשוב קדימה. שנינו עסקנו בתחום הנדל"ן, אך מהצד השני של המתרס, אחד כעורך דין בתחום הנדל"ן והתאגידים ואחד כסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברה יזמית גדולה באירופה. לא האמנו כמה קשה למצוא חברה או מישהו אמין שיכול לספק לנו נכסים אטרקטיביים וסולידיים להשקעה בשוק ההונגרי, והכי חשוב, שישקף לנו את כל התמונה והמציאות כפי שהיא (תמיד מצאנו שמשהו הוסתר מאיתנו).

 

ישר הבנו את הצורך שיש בשוק ואת הערך שאנחנו יכולים להביא לשולחן למשקיעים כמונו.

אז לפני כמעט עשור, התחלנו בקטן, השתמשנו בכל הקשרים ובכל הניסיון והידע שצברנו במהלך השנים בתחום הנדל"ן והתחלנו לרכוש נכסים בעצמנו, שיפצנו אותם, השכרנו ומכרנו. אחרי שהרגשנו מספיק בטוחים בעצמנו, הסכמנו לקבל משקיעים אחרים להצטרף אלינו.

היום אנחנו הכתובת של כל משקיע נדל"ן בבודפשט.

01

ביצועים מוכחיים

הצוות שלנו מתהדר במוניטין מוכח של מקסום רווחיות הנכסים ויישום אסטרטגיות שמגדילות את ערך ותשואות הלקוחות שלנו בכ-18% יותר מהמתחרים בשוק.

02

הבנה מעמיקה בשוק

הצוות שלנו מתעדכן באופן קבוע במגמות השוק האחרונות ושינויי הפסיקה והחקיקה ויודע איך לזהות הזדמנויות שאחרים עלולים לפספס. זה מאפשר לנו להבטיח תשואות גבוהות יותר ללקוחותינו.

03

פתרונות טכנולוגיים

אנו משתמשים בכלי בינה מלאכותית ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים, כדי לשפר את החלטות הרכישה וניהול הנכסים.  הטכנולוגיה שלנו מסייעת לא רק בניתוח השוק בצורה חכמה יותר אלא גם בניהול יעיל של הנכסים, המביא לאופטימיזציה של הכנסות משכירות ותחזוקה יעילה.

04

ניסיון 

אנו פועלים בשוק הנדל"ן ההונגרי משנת 2015 בכובעים כאלה ואחרים, לרבות בתור סמנכ"לי שיווק וסמנכ"לי פיתוח עסקי של חברות יזמיות מהגדולות בשוק ההונגרי. פיחתנו היכרות מעמיקה וקשרים עסקיים אשר מטיבים עם לקוחותינו לאורך כל תקופת ההתקשרות.

05

אמינות ויושרה

אנו מבינים את חשיבות בניית אמון עם לקוחותינו. אנו שואפים להקים יחסים ארוכי טווח המבוססים על תקשורת פתוחה והדדית. תמיד נשקף את האמת העובדתית בצורה ברורה וחד משמעית כדי לאפשר ללקוחותינו לקבל החלטות מושכלות על עתיד נכסיהם.

06

שקיפות כערך עליון

האפליקציה ותוכנת המעקב שלנו מאפשרת ללקוחותינו לעקוב בזמן אמת אחר מצב הנכס, הביצועים הפיננסיים שלו ולבחון כל חוזה/חשבונית בכל עת. שקיפות במיטבה.

החברה

מייסד ומנכ"ל משותף

נדב עידה, עו"ד

השותף השני בחברה שלנו הינו משפטן בהשכלתו, מומחה בתחום דיני חברות ונדל"ן. במהלך קריירתו, הוא ייעץ ל-15 חברות נדל"ן שונות, מלווה אותן בפעילותן היומיומית, כולל בתהליכים של מיזוגים, הנפקות ופיתוח עסקי. לפני הצטרפותו לחברתנו, שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי באחת מחברות היזמות המובילות בשוק. הוא מביא עימו ניסיון עשיר ומומחיות רחבה, תוך שהוא מתמקד בספקטרום רחב של פתרונות משפטיים ועסקיים בתחום הנדל"ן. המקצועיות והידע הרחב שלו הם נכס חשוב לחברתנו וללקוחותינו.

הכירו את הצוות

מנהל נכסים (טווח קצר)

גאבור וארגה

מתמקד בניהול נכסים המיועדים להשכרה בטווחים קצרים. כולל ניהול תפעולי, שיווק הנכסים לשוכרים פוטנציאליים, והבטחת תפוקה גבוהה ושירות לקוחות מעולה.​

מנהל נכסים

מרטין גורמן

תפקידו כולל את כל פעילויות הניהול והתחזוקה של נכסים, כולל ניהול קשרים עם קבלנים וספקים, ופיתוח אסטרטגיות לשיפור ושמירה על ערך הנכסים.

מנהלת נכסים

לארה ולקי

אחראית על ניהול היומיום של פורטפוליו נכסים, כולל ביטוחים, ניהול תקציבים, וקשר עם שוכרים. מבצעת ביקורות נכסים תקופתיות ומוודאת שמירה על רמת הנכסים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מעצב פנים

לאצי ציזינסקי

מתמחה בעיצוב פנים של הנכסים, תוך שמירה על עקביות עיצובית והתאמה לצרכים ולטעמים של שוק המטרה. עובד בקשר הדוק עם מייסדי החברה והצוות הטכני ליצירת חללים יפים ופונקציונליים.

מנהלת נכסים (טווח קצר)

אסתר ורגה

אחראית על כל היבטי ההשכרה והניהול של נכסים לטווחים קצרים, כולל קבלת החלטות אסטרטגיות, ניהול תפעולי ושירות לקוחות.

אדריכל

דניאל קיש

אחראי על תכנון ועיצוב הנכסים, מתוך שיקולים אסתטיים, פונקציונליים ותקניים. עובד בשיתוף פעולה עם מעצב הפנים והצוות ההנדסי להבטחת תוצאה איכותית ומתקדמת.​ 

עו"ד מלווה

אישטוון וארגה

מספק ייעוץ משפטי בכל הקשור לעסקאות נדל"ן, חוזים, וסוגיות משפטיות אחרות. עובד בקרבה עם הנהלת החברה והלקוחות להבטחת עמידה בכל ההוראות והתקנות הרלוונטיות. 

מנהלת כספים

ויקטוריה צ'יק

מנהלת הכספים שמלווה את לקוחות החברה ומתמקדת בניהול החשבונות והפיננסים של הנכסים, כולל ניתוח דוחות כספיים, תכנון תקציבי וייעוץ פיננסי. מבטיחה שלקוחות החברה עומדים בכל הדרישות החשבונאיות והמשפטיות.

אב הבית

מילאן בירו

אחראי על תחזוקה יומיומית של הנכסים, כולל טיפול בתיקונים, ניקיון ושמירה על סדר וניקיון. מהווה נקודת קשר עיקרית לועדי הבתים ושוכרים בנושאי תחזוקה ותפעול.​

קשרי שוכרים

מליאה אמיר

אחראית על חתימת חוזי השכירויות, הארכות חוזה, טיפול בשוכרים בשוטף ושיווק הנכסים להשכרה.

קשרי שוכרים

סהיף 

אחראי על שיווק הנכסים בפלטפורמות הרלוונטיות, מענה לשוכרים פוטנציאליים, תיאומי פגישות וליווי השוכר עד למועד החתימה על חוזה השכירות.

בעיתונות.
גלו מה אומרים עלינו

Ynet

10.08.2019

"מה שהופך את בודפשט לבירת ההשקעות של אירופה הם האנשים שמנהלים את ההשקעה"

TheMarker

20.05.2019

"אם אתם מתעסקים בהשקעות נדל"ן, כנראה שאתם מכירים את NIO"

Channel22

25.02.2020

"המון אנשים מחפשים אחר הזדמנויות נדל"ן להשקעה, ונכון יש המון הזדמנויות אבל גם המון סיכונים"

bottom of page