top of page
ניהול נכס

עם תוכנת מעקב שתאפשר לכם לראות בזמן אמת כל פעולה שאנו מבצעים

שקיפות בשבילנו זה הכל. ללקוחיתנו גישה לפלטפורמת ניהול מותאמת בה תוכלו להתעדכן בזמן אמת בסטטוס הנכס, לעקוב אחר הביצועים, נתוני השכירויות, ההוצאות, וכמובן למצוא את כל המסמכים, החשבוניות והדוחות הרלוונטיים. 

ברוכים הבאים לחברת הניהול

הבאה שלכם

השכרה, ניהול ותחזוקה

קצת במספרים

98.3%

שיעור תפוסת

נכסים ממוצע

1,527

נכסים הושכרו

בהצלחה עד כה

€41.7M

שווי נכסים 

בניהול

250+

דירות מניבות

בניהול

200+

לקוחות הפקידו

את נכסם אצלנו

המשיכו לחיות את חייכם, אנחנו נדאג לניהול נכסיכם.

זכרו, הצלחת השקעתך אינה תלויה רק בטיב הנכסים, אלא גם במי שמוביל אותם. נסיונם ויושרם מעצבים את הצלחת ההשקעה שלכם. בחרו בחכמה.

שיווק

אנו מטפלים בכל היבטי פרסום הנכסים בהתאמה לאסטרטגיית השיווק שנבנתה לנכס מבעוד מועד, כדי למשוך שוכרים איכותיים ולמזער את שיעורי התחלופה תוך התאמת דמי השכירות למגמות השוק.

תדירות:

שוכר חדש

סינון שוכרים

אנו נעשה כמיטב יכולתנו לבדוק את הרקע של כל שוכר פוטנציאלי כדי לוודא שאתם מקבלים לנכסיכם רק את השוכרים הטובים ביותר ולמזער סיכוני אי-תשלום.

תדירות:

שוכר חדש

ביקורת משפטית

אנו נדאג להכין הסכמי שכירות מקצועיים שנוסחו על ידי עו"ד ונוודא שהם עומדים בתקנות המקומיות ויורידו את חשיפתכם המשפטית ויגבילו את אחריותכם בתור בעלי הנכס.

תדירות:

שוכר חדש

גבייה

אנו נבצע את גביית דמי השכירויות, הפיקדונות, תשלומי הגז, מים, ועד בית, חשמל וכד' ונוודא כי החובות החלות על השוכרים ואחריותם לשמור על טיב נכסכם אכן מתקיימות ומבוקרות.

תדירות:

חודשי

ניהול חשבונות

אנו נדאג לנהל את תקציב התפעול שלכם ולטפל בחובותכם החשבונאיות כבעלי נכס בבודפשט. כמו כן, נשמור על רישומים פיננסיים מפורטים ושקופים ונעשה ככל שביכולתנו למקסם את הכנסתכם תוך צמצום הוצאות התפעול.

תדירות:

שבועי

תחזוקה שוטפת

אנו נדאג שהנכס שלכם ישמור על מצבו וטיבו, על ידי ניהול חזוקה שוטפת, תיאום תיקונים במידת הצורך ומתן תגובה מהירה למצבי חירום.

תדירות:

לפי צורך

קשרי שוכרים

אנו שומרים על קשר רציף מול שוכרינו ומאפשרים לכל השוכרים לקבל גישה לפורטל אישי בו יוכלו לעקוב אחר תשלומי השכירויות, לקבל הודעות ממנהלי הנכס ולהגיש בצורה מקוונת כל בעיית תחזוקה ככל שתהיה.

תדירות:

יומי

ביקורות

אנו מבצעים ביקורות פתע בנכסים על מנת לוודא שהשוכרים שומרים על טיב הנכס ומתייחסים לביתכם כביתם. 

תדירות:

רבעוני

דיווחי מס

באמצעות שיתוף פעולה פורה בין חברתנו ובין אחת מפירמות ראיית החשבון המובילות בבודפשט, אנו נוודא כי הדיווחים וחובות המיסוי החלים עליכם בהונגריה יוגשו וישולמו כדין.

תדירות:

לפי צורך

תוכנת מעקב

פלטפורמת הניהול שלנו תספק תצוגה מקיפה בזמן אמת של ביצועי הנכס שלך. עם ממשק ידידותי למשתמש, תוכלו לפקח על הפעולות הנעשות בנכס ולעקוב אחר ההכנסות וההוצאות ולקבל החלטות מושכלות. 

תדירות:

זמן אמת

מצוינות מותאמת אישית בניהול נכסים

מדירות לסטודנטים ועד דירות להשכרה בטווח קצר. אנו מתחייבים להשתמש בכל הכלים שברשותנו כדי למקסם את הכנסתך, לשמור על טיב נכסיך ולספק שירות מיטבי לכל השוכרים/האורחים המתארחים בנכס שלכם.

שכירות ארוכת טווח

תהנו מהרמוניה של שקט נפשי והכנסות עקביות עם מודל השכירות לטווח-ארוך שלנו. הפכו את הנכס שלכם למכונת הכנסה עקבית עם שוכרים המעריכים את הנכס שלכם כביתם.

ניהול נכס

17%

כולל עמלות השכרה במקרה של שוכרים חדשים. 

דמי הניהול שלנו עוצבו כדי שבעלי הנכסים יהנו מערך אופטימלי לאורך כל תקופת ההתקשרות. אנו מתמחרים את דמי השכירויות לפי מחקרי שוק מעמיקים ובהתאם לביקושים הגוברים בשוק, במטרה למקסם את התקבולים ככל שניתן.

AirBnB

מבנה דמי הניהול שלנו הוא פשוט ושקוף. הוא מחושב על בסיס שווי ההזמנות שנקבל במהלך תפעול הנכס. זה אומר שהכנסותינו כחברת הניהול נגזרות ישירות מהצלחתך. 

זה מאד פשוט, ככל שלקוחותינו מרוויחים יותר, אנו נרוויח יותר. לא הרווחת? גם אנחנו לא. זהות אינטרסים לאורך כל הדרך.

ניהול נכס

20%

אנו נוודא שפעולות השיווק והמכירה נעשות ברמה הגבוהה ביותר. מצילום מקצועי של נכסך, כתיבת תיאורים ע"י קופירייטר ורישום הנכס בפלטפורמות השכרה קצרות טווח פופלריות כמו Airbnb, Booking.com ועוד. אנו ממשיכים לפקח ולשנות את מחירי השכירות על בסיס ניתוח מקיף של מגמות השוק, הביקוש העונתי ואירועים מקומיים כדי להבטיח אחוזי תפוסה גבוהים ורווחים מקסימליים.

תנו לנו להסביר

מה אנחנו יכולים 

לעשות בשבילכם...

צור קשר

תודה על פנייתך

שאלות חוזרות מלקוחות

האם נגבים דמי ניהול במידה והנכס אינו מושכר?

אנו מאמינים בזהות אינטרסים מובהקת לאורך כל תקופת ההתקשרות. כשהלקוחות שלנו לא מרוויחים, גם אנחנו לא. 

ללא דמי ניהול חודשיים במידה והנכס פנוי.

האם יש התחייבות מסויימת או שנוכל לעזוב במידה ולא נהיה מרוצים?

לא אין התחייבות. בהסכם ההתקשרות בינינו יש סעיף יציאה עם 60 ימים הודעה מוקדמת לשני הצדדים. 

לא הצלחנו לעמוד בציפיות? אתם מוזמנים לעדכן אותנו וההתקשרות בינינו תסתיים תוך 60 ימים (עד היום זה עוד לא קרה).

יש בבעלותי נכס מחוץ לבודפשט, האם תוכלו לנהל?

לצערנו נכון להיום, אין אנו מנהלים נכסים מחוץ למרכז בודפשט. אנו עובדים על זה.

הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם כשתחל פעילותינו מחוץ לבודפשט.

bottom of page