top of page

שירותים

ותחומי פעילות

מספקים מגע יצירתי בכל פרויקט, מוכיחים שאין דבר שלא אפשרי.

מגורים

מומחיותנו בהשקעות נדל"ן למגורים כוללת ידע רחב בשוק הנדל"ן בבודפשט וניסיון של כעשור בקנייה ומכירה של בתים, דירות ונכסי מגוריים אחרים אשר הושלמו עם ביצועיי תשואות גבוהים בהרבה מהמקובל בשוק. 

מלון דירות

הצוות שלנו מתמחה ברכישה וניהול של מלונות בוטיק ומלון-דירות, המספקות השקעות רווחיות ללקוחותינו תוך ניצול של היכרותינו המעמיקה עם שוק התיירות ההונגרי ומאפייניו ודרכי האופטימיזציה בחברתנו המשפיעות על חווית האורח ותמחור הנכסים.

מסחרי

מומחיותנו בנכסים מסחריים כוללת מגוון רחב של הזדמנויות רכישה, כולל בנייני משרדים, מרחבי קמעונאות ונכסים לוגיסטיים, תוך מתן פתרונות ניהול מותאמים לתשואה מרבית ופוטנציאל צמיחה.

עם לוח בקרה בזמן אמת שיאפשר לך לעקוב אחר כל פעולה שאנו מבצעים

ללקוחותינו גישה לפלטפורמת ניהול מותאמת בה תוכלו להתעדכן בזמן אמת בסטטוס הנכס, לעקוב אחר הביצועים, נתוני השכירויות, ההוצאות וכמובן למצוא את כל המסמכים, החוזים, החשבוניות, והדוחות הרלוונטיים. פתוח, נגיש, שקוף.

השירותים

במה אנחנו משקיעים

מיקום

נדל“ן דורש מומחיות מקומית, יצירתיות וידע מגזרי ואזורי מעמיק. זה דורש הבנה של השכונות, האוכלוסייה, כלכלתם ההתנהגותית והאזורים עם פוטנציאל השבחה גדול. אנו מתמחים באזור מרכז בודפשט וחיים את מגמות ותנועות השוק ברמה היום יומית. דבר המאפשר לנו לנתח ולהעריך את הזדמנויות ההשקעה ברמה שונה לחלוטין מחברות השקעה אחרות בשוק.

תמחור בחסר

הרווח נמצא ברכישה. אנו משקיעים בנכסים במחיר הנמוך ממחיר השוק , משביחים אותם, משדרגים את חוזי ודמי השכירות ומביאים את הנכס לתפוסה מקסימלית. חברת הניהול שלנו מתחזקת את הנכסים ומקטינה את ההוצאות השוטפות כדי לעמוד ביעדי ההשקעה וליצור תזרים מזומנים יציב וטוב יותר מביום רכישת הנכס מה שגורם להעלאת שווי הנכס בשוק. 

סוג נכסים מיוחד

אנו מתמקדים בנכסים בעלי ערך מוסף תוך מיקוד בנכסים מניבי תשואה עם פוטנציאל לשיפור תשואה משמעותי באמצעות שינוי אקטיבי של דרכי הניהול וכמובן שיפור הון)השבחה(. התוכנית שלאחר הרכישה כוללת שינוי מפרטי הנכסים ושיפוצם, שידרוג הסכמי שכירות ושילוב מודלי שכירות שונים על מנת לשפר את שיעורי התפוסה והתשואה.

פוטנציאל

אנו מאמינים בניתוח עסקאות באופן שמרני המחושב על ידי פיזור סיכונים מושכל המשתקף בהנחות היסוד שלנו בבואנו לרכישת נכס. אנו תמיד מחשבים את צפי דמי השכירות העתידי ואת ערך הנכס לאחר ההשבחה, לפי מחירים אותם ניתן יהיה להשיג ע“י סוכן נדל“ן בינוני, וזה עדיין יעמוד ביעדי ההשקעה שלנו.

פרוייקטים נבחרים

Stahly

Street

דירת 90 מ"ר שנרכשה ע"י אחד מלקוחות החברה, במחיר הנמוך בכ-20% מתחת למחיר השוק, שחולקה לשתי יחידות (דירת סטודיו ודירת שלושה חדרים) מעוצבות המיועדות להשכרה במודל טווח קצר (Airbnb).

Klauzal

Street

דירת 65 מ"ר, דירת שני חדרים, שנרכשה ע"י אחד מלקוחותינו ושופצה מהיסוד כדי לממש את פוטנציאל המפרט והפיכת הדירה לדירת שלושה חדרים מרווחת, מודרנית ואטרקטיבית במודל השכרה בטווח קצר (Airbnb). 

Dob

Street

דירת 59 מ"ר, דירת שני חדרים, שנרכשה ע"י אחד מלקוחותינו ושופצה מהיסוד כדי לממש את פוטנציאל המפרט והפיכת הדירה לדירת שלושה חדרים מרווחת, מודרנית ואטרקטיבית במודל השכרה בטווח קצר (Airbnb). 

Erzsebet

Avenue

דירת 64 מ"ר שנרכשה ע"י אחד מלקוחות החברה, במחיר הנמוך בכ-18% מתחת למחיר השוק, שחולקה לשתי יחידות סטודיו מעוצבות המיועדות להשכרה במודל טווח ארוך לסטודנטים הרבים הפוקדים את בודפשט מדי שנה.

"אני ממליץ בחום על החברה הזו לכל מי שמחפש להשקיע בנדל"ן. הם נתנו לי שירות מעולה, מהחיפוש אחר הנכס ועד למכירתו. תמיד היו שקופים ואמינים."​

רונן מ.

ביקורת משקיע

"החברה הזו עזרה לי להשקיע בנדל"ן בצורה הכי נוחה ויעילה שאפשר. הם דאגו לכל השיפוצים וניהול השכירות, ובסוף גם עזרו לי למכור את הנכס. לא כל למצוא היום אנשים אמינים שבאמת מספרים לך את כל האמת"​

הדר ע.

ביקורת משקיע

  1. "מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי מהחברה הזו. הם היו מקצועיים, אמינים ושקופים בכל שלב של ההשקעה בנדל"ן. ממליץ בחום לכל מי שנדרש לשירות מאד מקיף ברכישת נדל"ן בבודפשט"

סהר ל.

ביקורת משקיע

מה אומרים עלינו? 

חוות הדעת של לקוחותינו אומרות הכל.

מעטפת שירותים מקיפה

לכל שלב

איתור נכסים

הרווח הוא ברכישה. העסקאות המוצעות היום למשקיעים ע“י חברות השיווק לרוב יקרות ואינן תואמות למחירי השוק. איתור ההזדמנויות לרכישת הנכס במחיר נמוך ממחירי השוק, בחינת כל היבטי הפרוייקט וניתוח כדאיות העסקה בצורה שמרנית הוא המפתח ברכישת הנכסים שלנו והסיבה להצלחתנו.

שלב

ניתוח אפשרויות

ליווי משפטי

עורכי דין ישראלים והונגרים ילוו אתכם מפעולת ההשקעה הראשונה ועד העברת הבעלות בטאבו ההונגרי על שמכם.

שלב:

רכישה

שיפוץ ועיצוב פנים

צוותי ההשבחה שלנו ידאגו ויבצעו את שלבי השיפוץ בהתאם לתקציב שנקבע ובצורה מקצועית, אחראית ויצירתית כדי להוציא לפועל את התכנית העסקית שנבנתה תוך התאמה לקהל היעד האטסטרגי. אנו נוודא שכל אירו שהושקע יחזיר תשואה על השקעתו.

שלב:

השבחה

ניהול נכסים

המפתח ליצירת או הגדלת תזרים המזומנים תלוי כמעט לחלוטין באנשים שמנהלים את הנכס בשטח. חברת ניהול מקצועית ומנוסה, שלא מנהלת את השקעתך מישראל, היא גורם מכריע להבטחת מיקסום תזרים המזומנים של הנכס ואחראים להעלאת ערך הנכס בשוק המכירה.

שלב:

ניהול

הנהלת חשבונות ודיווחי מס

השקעות נדל“ן עשויות להיות מאתגרות ויקרות ללא ידע מקדים על השוק והרגולציה, ללא שליטה בשפה המקומית, ללא הבנה משפטית וחשבונאית בתהליך הגילוי הנאות ובדיקת הכדאיות הכלכלית של העסקה. אנו כאן ללוות אתכם.

שלב:

דיווחים

אין מספיק חברות כאלה בבודפשט שנותנות שירות איכותי ודואגות ללקוח כמוהן. בהחלט מדהים. הם עזרו לי ברכישת הנכס להשקעה שלי, בשיפוצו והשכרתו. הכל היה מאוד מקצועי ושקוף. מומלץ מאוד.

אבי ל.

ביקורת משקיע

למי שמחפש יחס אישי, אמינות ואותנטיות.
תענוג לעבוד עם אנשים מקצועיים ואכפתיים.

ליווי אותי שלב אחר שלב בכל תהליך הרכישה, מאיתור הנכס ועד ההשכרה שלו. משתפים אותך בכל פרט ונתונים עדכונים שוטפים בצורה מאד ברורה ואמינה.

מיטל מ.

ביקורת משקיע

NIO היא חברת הנדל"ן המקצועית ביותר שאיתה נפגשתי בבודפשט. אם אתה מחפש פרויקטים באזור זה הצוות שאתה רוצה בצד שלך.

דין ש.

ביקורת משקיע

חוויתי שירות מדהים מהחברה הזו! הם עזרו לי למצוא נכס להשקעה, דאגו לשיפוץ ולניהול השכירות, ובסוף גם עזרו למכור אותו ברווח נאה. תהליך שקוף ואמין מא' ועד ת'."

עופר א.

ביקורת משקיע

"ממליצה בחום על החברה הזו. הם נתנו לי שירות אישי ומקצועי בכל שלב של ההשקעה בנדל"ן, מהחיפוש ועד המכירה. תמיד היו זמינים ושקופים."

פאר ס.

ביקורת משקיע

"לא יכולתי לבקש שירות טוב יותר. הצוות של החברה הזו  (נדב ונדב המדהימים) עזרו לי למצוא את הנכס המושלם, דאגו לשיפוצים ברמה גבוהה וניהלו את השכירות ביעילות רבה. כל כך מרוצה מההחלטה לעבוד איתם."

רחל ש.

ביקורת משקיע

"החברה הזו היא פשוט מדהימה. הם עזרו לי להשקיע בנדל"ן, ניהלו את כל תהליך השיפוץ והשכירות, ובסוף גם עזרו לי למכור את הנכס במחיר מעולה. שירות מקצועי ואמין מאוד."

נדב א.

ביקורת משקיע

"אני מודה לחברה הזו על כל העזרה במציאת נכס להשקעה. הם היו שקופים ואמינים בכל שלב, והשירות היה מעל ומעבר. ממליץ בחום!"​

עמוס כ.

ביקורת משקיע

"מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי. החברה הזו עזרה לי להשקיע בנדל"ן, דאגה לכל השיפוצים וניהלה את הנכס במקצועיות רבה. הם גם עזרו לי למכור את הנכס ברווח שאפילו עבר את התחזית שנתנו לי."​

אלעד ג.

ביקורת משקיע

"כל מערכת היחסים איתם היא נפלאה. עבדתי עם נדב והבן אדם מקצוען, משרה אווירת אמון יוצאת מגדר הרגיל, הכל מתנהל ללא "באגים", מערכת יחסים אמינה פתוחה ושקופה."

אייל מ.

ביקורת משקיע

"קיבלנו ליווי שוטף לכל מה שצריך. אנחנו סומכים עליו בעיניים עצומות וזה כבר נהיה עניין מעבר לעסקי, אנחנו כבר ממש חברים טובים. יש תחושת ביטחון מלאה"

אדם מ.

ביקורת משקיע

"נדב מלווה אותי ואת המשפחה שלי וגם את חברים שלי. הוא מאד שונה מחברות אחרות בתחום, הכל מרגיש מאד אישי. הוא בן אדם מאד פתוח שמשדר אמינות ונותן דגש לשקיפות"

אבי א.

ביקורת משקיע

bottom of page